חיפושדלג על חיפוש
בר עליוןדלג על בר עליון
שירות לקוחות
הודעות חשובות
טפסים מקוונים
מרכז התשלומים
פרויקטים
מידע לתושב
דווח על תקלה או מפגע
היערכות בעתות חירום
עמוד הפייסבוק של התאגיד
תוכן העמודדלג על תוכן העמוד

סטנדרטים גבוהים- תו פלטינה לתאגיד מי יבנה!

מכון התקנים הישראלי העניק לתאגיד מי יבנה את תו הפלטינה לאחר עמידה בחמישה תוי תקן

תו הפלטינה מבטא את הסטנדרטים הגבוהים של התאגיד בכל תחומי פעילותו

 

.

בתום ביקורת מקיפה בהובלת מהנדסים בכירים של מכון התקנים, שסקרו את כלל פעילות התאגיד ובחנו היטב את הטמעת התקנים בכל חמשת הפרמטרים שנבדקו, העניק מכון התקנים את תו הפלטינה לתאגיד מי יבנה. זאת לאחר עמידת התאגיד בחמישה תקני איכות שונים:  - ISO 450תקן לבטיחות ובריאות בתעסוקה, 14001 ISO - תקן לניהול מערך סביבתי וצמצום ההשפעות הסביבתיות, ISO  9001- תקן לניהול איכות ISO , 27001- אבטחת מידע.

תו התקן החמישי הינו הקוד למניעת הטרדות מיניות - איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ומכון התקנים הישראלי, השיקו קוד וולונטרי למניעת הטרדה מינית במקומות עבודה. הקוד הינו כלי עבודה מובנה ושיטתי להתמודדות עם התופעה ומטרתו לסייע למעסיקים ביישום החוק למניעת הטרדות מיניות וביצירת תרבות ארגונית מכבדת ונקייה.

עמידה בכל תווי איכות אלה ובפרט בקוד למניעת הטרדות מיניות, יחד עם קבלת תו הפלטינה, מצביעים על כך שמערכות הניהול של התאגיד מתאימים לאמות המידה המחמירות של מכון התקנים הישראלי, כך שהתאגיד מעניק שירות איכותי ומקצועי לתושביו.

מנכ"ל התאגיד, אבישע קליין: "התאגיד חותר בכל פעולותיו למצוינות ולקדמה מקצועית, מוסרית וטכנולוגית במטרה להעניק שירות מיטבי לתושבינו. קבלת תו הפלטינה מהווה אבן דרך משמעותית לתאגיד המבצע פעולות הנדסיות ותפעוליות מורכבות ביותר. התאגיד גם גאה להיות בין הראשונים המיישמים את הקוד למניעת הטרדות מיניות, במטרה להוביל התמודדות אפקטיבית עם התופעה. ברצוני להודות לכל עובדי התאגיד הפועלים מתוך תחושת מסירות ושליחות ציבורית, אני בטוח כי יחד נגיע לשיאים נוספים של מצוינות".


תו פלטינה

 

מכון התקנים הישראלי
עבור לתוכן העמוד